İkili Okey Oyna

admin          Okey Oyna     İkili Okey Oyna     2694 Defa Okundu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Seçenekler sunulan okey oynama sitelerinde ikili okey oynama seçenekleri de mevcuttur. Dilediğiniz zaman iki kişilik bir masaya oturabilir ve iki kişi okey oynayabilirsiniz. İnsanlar sıkıldıklarında olağan işlerinden başka bir şey ararlar ve yapacak bir şey bulamayınca zaman öldürmeye çalışırlar. Özellikle ikili okey oynamak zaman geçirmek için harika bir yoldur.

canlı okeye kayit ol

canlı okeye kayit ol

Okey uzun soluklu gruplar halinde oynanan bir oyun olduğu için oyunda sohbet özelliğinin olması birçok kişi için önemlidir. Bu nedenle tüm uygulamalar okey oynama ve sohbet etme işlevine sahiptir. Sohbet, masada dört kişi arasında birlikte yapılabilir veya istediğiniz zaman özel olarak sohbet edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde eşler, eşleştirilmiş oyunlarda birbirlerinin elleri hakkında bilgi alabilirler. Bu yazımızda size okey iki kişilik oynanır mı , iki kişilik okey nasıl oynanır iki kişilik okey oyununda taşlar nasıl dağıtılır gibi sorularınıza cevap bulmaya çalışacağız.

İkili okey oynayın bu sayede hemen okeyi eğlencesiyle oynamaya başlayın. Normal bir oyun sırasında, kazanmak elbette önemlidir, ancak uygulama üzerinden ikili okey oynarken daha da önemlidir. Bunun nedeni oyunun sonunda aldığınız puanlardır.

ikili okey

ikili okey

Abone olmadan oynayarak daha fazla puan kazanabilirsiniz ve her oyundan kazandığınız puanlar cüzdanınıza eklenir. İkili okey oynamak pratik ve eğlenceli olsa da her zaman uygun olmayabilir. Bu durumda yapmanız gereken üye olmadan okey oynayabileceğiniz siteleri seçmektir.

İkili Okey Oyunu

Herhangi bir şekilde üye olmanız gerekmeyen bu sitelerde misafir oyunlarını ikili okey oyunu özelliğini kullanarak oynayabilirsiniz. Misafir olarak okey oyununu ikili oynarken oyunun tüm özelliklerini aktif olarak kullanabilirsiniz.

Online olduğunuz her an okeye giriş yapabilir ve ikili okey oyununu oynayabileceğiniz oyunları ister uyumlu oyunlarla isterseniz de bireysel olarak keyifle oynayabilirsiniz. Burada belirtmek gerekir ki sitelere üye olmanızda bir sakınca yoktur. Ücret ödemeden üye olmak kolaydır ve bu üyelik istenildiği zaman iptal edilebilir.

İkili okey oyununun dezavantajları nelerdir diye merak ediyorsanız yanıtlayalım. Ne yazık ki ikili okey sitelerinde gerçek oyun zevkini elde etmek zor. Oyunun tatlı gerginliğini, masayı kaplayan enerjiyi sanal bir platform üzerinden hissetmek biraz zor. O oyunun tatlı konuşmasından ve iki okey oyununun sonunda gösterilen elden bahsetmiyorum bile ama uygulama çok pratik. Taşları yerleştirirken ve dağıtırken sorun yaşamazsınız. Ve yukarıda belirtildiği gibi, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ikili okey oyunu oynayabilir ve arkadaşlarınızı oynamaya davet etmeden hızlı ve hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

İkili Okey

Okul hayatı, iş ve hayat sorumlulukları canınızı mı sıkıyor? Merak etmeyin. Okeydeyim ile okeyi ikili oynamaya başladığınız anda bütün bu sıkıntıları bir kenara bırakabileceksiniz. İkili okey ile stresinizden eser kalmayacak. Keyifli vakit geçirmek isteyenlerin adresi ikili okey sitesi , en çok tercih edilen okey oyununun ikili olarak oynandığı platformlarında ilk sırada gelmektedir. İnsanların güvenini kazanmak için sektörde emin adımları verdiğimiz üstün hizmet ile attık. Üstün hizmet, işini yapmayı seven, güler yüzlü, çalışkan ve eğitimli kadro sayesinde gerçek oldu.

İkili Okey tarafından verilen hizmetten çok memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Verilen hizmet kalitesi sayesinde iki okey sitesi bulunduğu sektörde en çok tercih edilen platform olmaya kolay bir şekilde hak kazanmıştır. Haydi siz de Okeydeyim ile ikili okey oyunu oynamaya başlayın, siz de kalitenin keyfini çıkarın!

İkili Mobil Okey Oyna

Telefonunuza veya cep telefonunuza kolayca indirebileceğiniz bu uygulamalar, istek ve beklentilerinizi yerine getirecek ve size harika bir oyun deneyimi sunacaktır. Ayrıca, oyun deneyimini arkadaşlarınızla birlikte paylaşabilir veya tek başınıza gidip sizin gibi diğer ikili mobil okey oyna oyuncularıyla oynayabilirsiniz. Okey mobilde okeyi karşılıklı olarak ikili oynama seçeneği ile dilediğiniz gibi oynama imkanına sahipsiniz. Tüm bunların en güzel yanlarından biri de oyuna arkadaşlarınızla birlikte girmek zorunda kalmamanız, sistem zaten sizin için oyuncuları buluyor.

Canlı İkili Okey Oyna

Normal okeye oranla göre birçok avantajlı olsa da dezavantajları da vardır. Her şey böyle değil mi? Her şeyin avantajları olsa da her zaman dezavantajları vardır.

Neyse ki, bu avantajlardan biri olan taşları ayırma konusunda endişelenmenize gerek olmayacak. Canlı ikili okey oyna bu işlemi sizin için otomatik olarak sağlar ve mobil olarak canlı ortam üzerinden sizin için okey oyunu taşların yerleştirilmesi ile ilgilenir. Ama tabi ki canlı ikili okey oyna oyunda taşları elinize koymak size kalmış.

İkili Okey Nasıl Oynanır

İkili okey, standart okey oyunu kurallarıyla oynanır. Ancak, farklı olarak her oyuncu elinde sadece 21 taş bulundurur ve 2 kişilik takımlar halinde oynanır. İşte adım adım iki kişilik okey nasıl oynanır:

 1. Taşların Dağıtılması: Her oyuncu, 21 taş alır. Kalan taşlar masada çekili taşlardan oluşur.
 2. Başlangıç Taşı: Masada çekilen taşların en üstündeki taş, başlangıç taşı olur.
 3. Sıra ve Oyunun Amacı: Oyun, sırası gelen oyuncunun bir taş çekmesi ve bir taş atmasıyla ilerler. Amacı, elindeki taşları gruplara ayırarak setler veya seriler oluşturmaktır.
 4. Setler ve Seriler: Oyuncular, aynı rakamın farklı renklerdeki üçlüsünü veya aynı renkte farklı rakamlardaki üçlüsünü bir araya getirerek setler veya seriler oluştururlar.
 5. Bitirme Aşaması: Oyuncu, elindeki tüm taşları setlere veya serilere ayırdığında bitirir. Diğer oyuncu da elindeki taşları bitirerek oyunu sonlandırır.
 6. Puanlama: Bitiren oyuncu, elindeki taşlara göre puan alır. Diğer oyuncunun elindeki taşlarının puan değerleri toplandığında, bitiren oyuncunun puanı belirlenir. Oyuncular, belirlenen puana ilk ulaşan kazanır.

İkili okey, strateji ve dikkat gerektiren keyifli bir masa oyunudur. Bu sitelerde oynayarak hem becerilerinizi geliştirebilir hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

İki Kişilik Okeyde Taşlar Nasıl Dağıtır

Taşlar geleneksel okey oyununda olduğu gibi dağıtılır, ancak her oyuncu için daha az taşla başlanır. İşte nasıl dağıtıldığına dair adımlar:

 1. Taşların Hazırlanması: İki kişilik okeyde, 106 adet taş bulunur. Bu taşlar üzerinde 1’den 13’e kadar dört farklı renkte (sarı, mavi, kırmızı ve siyah) sayılar bulunur. Ayrıca, bu renklerin her birinde ikişer adet joker bulunur.
 2. Taşların Karıştırılması: Taşlar iyice karıştırılır ve ters çevrilerek bir yığın oluşturulur. Bu yığın, dağıtma sırasında kullanılacak taşlar olacaktır.
 3. Dağıtma Aşaması: Dağıtma işlemi sırayla yapılır ve her oyuncu için 21 taş olacak şekilde dağıtılır. Oyuncuların eline düşen taşlar, oyuncuların görmediği bir biçimde dağıtılır.
 4. Başlangıç Taşı Belirleme: Dağıtımın ardından, masanın ortasına bir taş açılır. Bu açılan taş, oyunun başlangıç taşıdır ve diğer taşların buna uygun olarak dizilmesini sağlar.

İkili Okey Siteleri

Okeyi ikili sitelerde oynamak için ücret mi ödüyordunuz? Artık bu zamanlar geride kaldı! İkili okey siteleri ile herhangi bir ücret ödemenize ya da bir şeyler yapmanıza gerek yok. İkili okey siteleri üyeliğini yalnızca bir iki dakika içinde tamamen ücretsiz olarak tamamlayabiliyorsunuz. Ücretsiz hizmet verilmesi verilen hizmetin kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor.
Aksine, verilen hizmetten asla tek bir gün bile olsun ödün verilmiyor. İnsanların her zaman en kaliteli ve elit ortamda, hızlı ve güvenli bir şekilde keyifle ikili okey siteleri ile okeyi ikili oynamalarını sağlıyoruz. İşte bu özellikler nedeni ile sitemiz insanlar tarafından çok tercih edilerek beğenileri üzerine topluyor. Siz değerli üyelerimize sunmuş olduğumuz hizmetler ile rakiplerimiz bile bizden ilham alıyor!

İkili okey siteleri ile okeyi ikili şeklinde oynarken her seviyeden oyuncuya erişebileceğinizi biliyor muydunuz? Seviyeler arasında uçurum olması iki oyuncunun keyif almasını engelleyebilir. Bu nedenle insanlar ikili okey oyunu oynarken sıkılabilir. Çok yüksek seviyeden bir okey oyuncusu elbette daha okeye yeni başlayan bir oyuncu ile ikili okey oynamak istemeyecektir. Bu durumun tam tersi de geçerlidir. Yeni okeye başlayan birisi çok daha deneyimli olan bir oyuncunun ellerinde sürekli yenilmekten keyif almayacaktır.

ikili okey oyna

ikili okey oyna

Bu nedenle oyuncuların rakip seviyelerini istedikleri gibi ayarlayabilmeleri önem taşır. Dilerseniz ikili okey sitesi ile rastgele bir masaya gidebilir dilerseniz de oyuncuların seviyesine bakarak rakibinizin kim olacağınız seçebilirsiniz. İstediğiniz şekilde okey oynamaya başlayarak denginizle aynı masada olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

İkili okey siteleri ile oynayın bu sayede siz nerede isterseniz o zaman okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak için bir yere gitmesi gerekmeyen, bedava okey oynadığını iddia eden ikili okey siteleri artık tercih ediliyor.

Bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan canlı okey oynama imkânı sunan bu ikili oyun siteleri ile günün her saatinde erişebilir ve sizin gibi o anda ücretsiz olan kişilerle heyecanlı okey oyunları oynayabilirsiniz. Bu sitelerde iyi oynamak için insanların birbirini tanımasına gerek yok. Tanımadığınız kişilerle aynı masaya oturuyorsunuz ve iyi oynamaya başlıyorsunuz. Açık sohbetler ile yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca okey oyunları sırasında sohbetini sevmediğiniz kişilerin mesaj atmasını engelleme şansınız da var.

Mobil İkili Okey siteleri

Yalnızca okey oynamakla sınırlandırılmadınız. Mobil ikili okey siteleri bir okeyi ikili olarak oynamak çok daha fazlasını sunuyor. Çünkü insanlar mobil olarak ikili okey oyunu siteleri ile yalnızca okeyi ikili oynamakla sınırlı kalmıyorlar. Aynı zamanda kişilerin diğer oyuncular ile sohbet etmeleri mümkün oluyor. Herkes bu özelliği kullanmak zorunda değil. Yani eğer bu özellikten faydalanmak istemezseniz özelliği kapatabilirsiniz. Özelliğin kapanması ile birlikte ne karşı taraftan mesaj alabilirsiniz ne de diğer oyunculara mesaj gönderebilirsiniz. Ancak merak etmeyin. İstediğiniz zaman bu özelliği açarak yeniden sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Günümüzde sosyalleşmenin ne kadar zor, yorucu ve zaman alıcı olduğunu biliyoruz.

Mobil ikili okey sitesi bu işi de sizin için kolaylaştırmak istiyor. Hem okey oynuyor hem de bir yandan sosyalleşiyorsunuz. Üstelik herhangi bir yere gitmenize gerek yok. Bulunduğunuz yerden kolayca ve güvenli şekilde sosyalleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışmak, sohbet etmek ve aynı anda okeyi ikili oynamak için doğru adres mobil olan okeyin ikili siteleri.

En İyi İkili Okey Salonları

İnternet üzerinden bu oyunu oynamak isteyenler için birçok platform bulunmaktadır. İşte en iyi ikili okey salonları ve bu oyunun nasıl oynandığına dair detaylar:

 1. Okey Plus: Geniş oyuncu kitlesiyle popüler olan platformlardan biridir. Kullanıcı dostu arayüzü ve farklı seviyelerdeki masalarıyla dikkat çeker.
 2. Mynet İkili Okey: Mynet’in sunduğu bu platform, kaliteli bir oyun deneyimi sunar ve çeşitli turnuvalara ev sahipliği yapar.
 3. Oyun Salonu: Türkiye’de çok tercih edilen bir başka platformdur. Hem ücretsiz masalarıyla hem de yüksek bahisli odalarıyla dikkat çeker.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

5 Yorumlar

 1. Anonim

  21 Ekim 2021 at 12:10

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Anonim

  22 Ekim 2021 at 10:57

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 3. Anonim

  22 Ekim 2021 at 13:43

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 4. Anonim

  22 Ekim 2021 at 21:02

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 5. cofe

  11 Ekim 2022 at 20:07

  oyunu nasıl oynayacağımı şimdi daha iyi anladım. çok açıklayıcı

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.